Знайдіть середнє арифметичне двох чисил: 235 і 147


Ответы на вопрос

Отвечает Зверева Анжелика.

Відповідь:

235+147=382 382\2=191

Пояснення:

Отвечает Лескин Иван.

Ответ:

середнє арифметичне 235 i 147= 235+147=382; 382/2= 191)

Объяснение:

дорогий друже, середнє арифметичне-це середнє, рівне сумі всіх чисел множини, поділеної на їх кількість.