Знайдіть кожне із чисел, якщо їх сума дорівнює 20, а різниця 10 а) 14 і 6б) 20 і 10в) 15 і 5г) 12

і 8​

Ответы на вопрос

Отвечает Дяченко Кристина.

Ответ:

ответ в) 15; 5

Объяснение:

пусть х - 1-е число, а у - 2-е число

х + у = 20

х - у = 10

Сложим уравнения

2х = 30

х = 15

Подставим в 1-е уравнение

15 + у = 20

у = 20 - 15

у = 5