Функція задана формулою у =кх.За якого значення к графік функції проходить через точку А (1;-2)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гулынская Юлия.

Ответ:

-2

Объяснение:

y=-2

x=1

k= y/x= -2/1 = -2

k=-2