одне з чисел на 7 більше за друге ,а їхня сума дорівнює 12,знайдіть ці числа за допомогою системи

рівнянь з двома змінними

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

9,5 и 2,5

Объяснение:

1 - х

2 - у

\left \{ {{x+y=12} \atop {x-y=7}} \right.

додамо 1 з 2

2х = 19

х = 9,5

у = х - 7 = 2,5