Подай рівняння (х+3) = 2х+6 у вигляді аx2 + bx+c = 0 і знайди його коренi. Пожалуйста срочно нужно!


Ответы на вопрос

Отвечает Акоев Дима.

Ответ:

x^{2}+4x+3=0   х1=-3 х2=-1

Объяснение:

(x+3)^{2}=2x+6

x^{2}+6x+9-2x-6=0

x^{2}+4x+3=0

по теоремі Вієта

х1=-3 х2=-1