Алгебралық бөлшектің қандай мәндерінде бөлшектіңмағынасы нөлге тең болады; 9а²+48ав+64в²/3а+8в​


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Настя.

Ответ:очень просто

a=4,b=1

3a+3b=3*4+8*1=12+8=20

Объяснение: