Знайдіть f'(1) якщо f(x)=


Ответы на вопрос

Отвечает Брылева Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

f(x)=(3x-1)^{3} +\frac{2}{\sqrt{x} } =(3x-1)^{3} +2*x^{-\frac{1}{2} }\\ f'(x)=((3x-1)^{3} +2*x^{-\frac{1}{2} })'=3*(3x-1)^{2} *(3x-1)'-\frac{1}{2} *2*x^{-\frac{3}{2} } =\\=9*(3x-1)^{2} -\frac{1}{\sqrt{x^{3} } } \\f'(1)=9*(3*1-1)^{2} -\frac{1}{\sqrt{1^{3} } } =9*(3-1)^{2} -1=9*2^{2} -1=9*4-1=36-1=35.

Отвечает Panchuk Oksana.

Ответ:

f'(1) означає, що потрібно замість х підставити 1, вийде

(3*1-1)x^{3}+2/\sqrt{1}=2*2*2+1=9

Відповідь: f'(1)=9