Розв'язати рівняння способом додавання: 4x-5y= -192x+5y= 13Допоможіть будь-ласка, дуже срочно,

даю 35 балів!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Калимуллин Камиль.

Ответ:

(-1;3)

Объяснение:

4x-5y= -19    6х=-6       4*(-1) -5у=-19

2x+5y= 13     х= -1         -4 -5у=-19  

                                      5у= -4 -(-19)

                                      5у=15

                                       у= 3