Знайдіть периметр квадрата, якщо його площа дорівнює 64 см


Ответы на вопрос

Отвечает Хитрова Леночка.

Ответ:

32(см.)

Объяснение:

1) √64 =8(см.)

2) 8*4 =32(см.)