Як розв'язати систему рівнянь способом додавання(3х+4у=-1)(-3х+7у=23


Ответы на вопрос

Отвечает Фрейдина Марина.
3х+4у=-1
-3х+7у=23

3х+4у-3х+7у=23-1
11у=22
У=2

3х+ 4*2=-1
3х=-1-8
3х=-9
х=-3

Х=-3
У=2