Яка пара чисел є розв'язком рівняння 3x-2y=-7 СРОЧНО НУЖНО!!!!!!Варіанти

відповідей(-1;2)(1;-2)(-2;1)(2;1)​

Ответы на вопрос

Отвечает Куфельд Миша.

Ответ:

(-1;2)

Объяснение:

3*(-1)-2*2=-3-4=-7