Обчислити суму перших 11 членів арифметичної прогресії (an), якщо дані перші члени: 2;10;...​


Ответы на вопрос

Отвечает Borodin Maxim.

Відповідь: 462

Пояснення: S^n = 2a1 + d(n-1) ÷ 2 потім домножити на n                  d= a^2-a^1

S^11 = 2*2 + 8(11-1)÷2

S^11 = 4 + 80÷2

S^11 = 84÷2

S^11 = 42*11

S^11 = 462