Скласти квадратне рiвняння коренi якого, 2 i -3


Ответы на вопрос

Отвечает Косенко Таисия.

Формула рівняння, якщо відомі корені:

(x-x1)(x-x2)

(x-2)(x+3) = x^2 +3x - 2x - 6 = x^2 + x - 6