Чи належить точка ( 7; 2) графіку рівняння x + y =8?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сыпачева Ульяна.

Ответ:

7-это x,а 2-это y,тогда x+y=7+2=9

9≠8

Объяснение: