Знайдіть координати точок перетину графіків рівнянь х+у=1 і 2х-у=5. Виконайте завдання двома

способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Панферов Святослав.

1 спосіб:

намалювати ці графіки і подивитися де вони перетинаються

2спосіб:

розв'язати вказану систему рівнянь

x+y=1

2x-y=5

y = 1-x

2x-y=5

2x - 1 + x = 5

3x = 6

x=2

y = 1-x

y=1-2

y=-1

Відповідь:

графіки перетинаються в точці (2;-1)