Чи є розв'язком системи рівняннь х+у=8 , х-у=2 пара чисел 1) (5;3); 2) (6;2) ?


Ответы на вопрос

Отвечает Полюк Ангелiна.

Ответ:

1так

2ні

Объяснение:

1)5+3=8

5-3=2

2)6+2=8

6-2=4-не підходить