Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють 2 см і 4 см срочнооо

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Махмудова Кристина.

Ответ:

гіпотинуза=корінь з 20

Объяснение:

за ТП 2²+4²=4+16=20

гіпотинуза=корінь з 20