Одна із сторін прямокутника на 4см більша за другу ,а площа дорівнює 192 см .Знайти сторони

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Салина Диана.

Ответ:

16 см,  12 см.

Объяснение:

Нехай довжина прямокутника х см, тоді ширина х-4 см. Маэмо рівняння

х(х-4)=192

х²-4х-192=0

За теоремою Вієта

х=-12 (не підходить)  х=16.

Довжина прямокутника 16 см,  ширина 16-4=12 см.

Площа 16*12=192 см²