Знайти невідомий додаток у+18 1/35=24 9/70


Ответы на вопрос

Отвечает Худяков Андрей.

Ответ:

y +18\frac{1}{35\\} = 24\frac{9}{70}

y+\frac{631}{35} = \frac{1689}{70}

y = \frac{1689}{70}-\frac{631}{35}

y = \frac{61}{10\\}

y = 6.1