За 9 місяців робітник виконав 81% річного плану. Якщо робітник працюватиме з тією самою

продуктивністю, то за 12 місяців він перевиконає план на...​

Ответы на вопрос

Отвечает Хлиста Марта.

Ответ:

9 мес. - 81%

12 мес. -Х%

Х=(12^81):9=12^9=108

X=108%

Объяснение: