Коли до першого вагона електропотяга ввійшли 4 пасажира а з другого вагона вийшло 4 пасажира то в

обох вагонах пасажирів стало порівно. Якби до першого вагона ввійшло 2 пасажира а до другого 24 пасажири то в першому вогоні стало б у 2 рази менше пасажирів ніж у другому . Скільки пасажирів було спочатку у кожному вогоні ?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Руслан.

Ответ:

Объяснение:

Пусть в первом вагоне было х пассажиров, а вот втором y, то

x+4 = y-4 и при этом (x+2) * 2 = y+24

x=y-8, тогда (y-8+2) * 2 = y+24

x=y-8       (y-6)*2 = y+24

x=y-8       2y-12 = y+24

x=y-8       y = 36

x = 36-8 = 28

Ответ : в 1 было 28, а во 2 было 36