Знайти проміжки зростання і спадання функції: y=x-1-x^3


Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.

Ответ:

Объяснение:

f(x)=x-1-x³

f'(x)=1-0-2x=1-2x

1-2x=0

-2x=-1

x=1/2=0,5  критична точка

_     +   0,5        -      

Хmax.=0,5

f'(x) > 0 на проміжку (-∞;0,5]

f'(x) < 0 на проміжку  [0,5;+∞)