Знайдіть первісну для функції f(x)=(1/Vx)(V-це тіпа корінь), графік якої проходить через точку

М(9;-4).

Ответы на вопрос

Отвечает Огнерубова Марина.

f(x) = \dfrac{1}{\sqrt{x}} = x^{-0,5}

Загальний вигляд первісних для функції f(x) має вигляд:

F(x) = \dfrac{x^{-0,5 + 1} }{-0,5 + 1} + C = \dfrac{x^{0,5}}{0,5} + C = 2\sqrt{x} + C

Точка M(9; \ -4) — точка, через яку проходить первісна F(x)

-4 = 2\sqrt{9} + C\\-4 = 2 \cdot 3 + C\\-4 = 6 + C\\C = -10

Отже, F(x) = 2\sqrt{x} - 10

Відповідь: F(x) = 2\sqrt{x} - 10