Чисн -12 є коренем рівняння x^+15x+q=0.Знайдіть значення q і другий корень рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Пиняева Анастасия.

Ответ:

х₂ = -3; q = 36

Объяснение:

По теореме Виета

х₁ + х₂ = -15   ⇒  -12 + х₂ = -15   ⇒ х₂ = -3

х₁ · х₂ = q   ⇒ q = -12 · (-3) = 36