Знайти критичні точки функції y=27x-x^3+1


Ответы на вопрос

Отвечает Жовнерчук Макс.

y=27x-x^3+1

y'=(27x-x^3+1)'=27-3x^2

y'=0

27-3x^2=0

9-x^2=0

(3-x)(3+x)=0

x=3   или   x=-3

Ответ: б3