У прямокутній системі координат задано точку Р ( 3; 12; -4). Знайти відстань від цієї точки до осі

абсцис

Ответы на вопрос

Отвечает Кривенко Глеб.

Ответ:

Объяснение:

\sqrt{(12)^2+(-4)^2}=\sqrt{144+16}=\sqrt{160} =\sqrt{16*10}=4\sqrt{10}