Знайти суму перших 6-ти членів геометричної прогресії, в якій b1=2 i q=3


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Алиса.

Ответ:

728

Объяснение:

S_{n}=\frac{b_{1} (q^{n} - 1)  }{q - 1}

S_{6}= \frac{2(3^{6} - 1)}{3-1}

S_{6} = \frac{2(3^{6}-1) }{2} - сокращаем дробь

S_{6} = 3^{6} - 1

S_{6} = 729-1

S_{6} = 728