Двом бригадам робітників треба виготовити по 240 деталей. Перша бригада в день виготовляе на 8

деталей більше, ніж друга, тому виконала заказ на день раніше. Скільки деталей виготовляла кожна бригада кожного дня окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Майорова Лера.

Ответ:

48 деталей,  40 деталей.

Объяснение:

Нехай перша бригада за день виготовляє х деталей, тоді друга х-8 деталей. Маємо рівняння:

240/(х-8) - 240/х = 1

240х-240х+1920=х²-8х

х²-8х-1920=0

За теоремою Вієта х=-80 (не підходить)  х=48

Перша бригада виготовляє 48 деталей, друга 48-8=40 деталей.