Знайти суму сімнадцяти перших членів арифметичної прогресії (аn), Якщо a17=84; d=6,5 Допоможіть

будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Андрей.

Ответ:

544

Объяснение:

a₁₇=84; d=6,5

a₁₇=a₁+16d=84

a₁=84-16d=84-104= -20

a₁= -20

S_{17}=\frac{a_1+a_{17}}{2} *17=\frac{-20+84}{2} *17=\frac{64}{2} *17=32*17=544