Вираз 4m^2+9n^2+12mn-49 записується у вигляді добутку множників як... а) (2m-3n-7)(2m-3n+7); б)

(2m+3n+7)(2m+3n-7); в) (3m+2n+7)(3m+2n-7); г) розкласти не можна.

Ответы на вопрос

Отвечает Будник Дашенька.

Ответ:

б

Объяснение:

4m^2+9n^2+12mn-49 =  (4m^2+9n^2+12mn) -49 =(2m+3n)^2-7^2 = (2m+3n+7)(2m+3n-7)