Знайти область визначення функції у= √х²-3х+4/х+2​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Соня.

y = \frac{\sqrt{x^{2} -3x+4} }{x+2}

D(y) :

1.

x^{2} -3x+4\geq 0

(x-4)(x+1) \geq 0

x ∈ (-∞ ; -1] U [4 ; +∞)

2.

x + 2 ≠ 0

x ≠ -2

Ответ : x ∈ (-∞ ; -2) U (-2 ; -1] U [4 ; +∞)