Функція задана формулою у=6х+19.Визначити а)значення у,якщо=х=0,5б)значення х,якщо у=1.в)чи

проходить графік функції через точку А(-2;7)​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Анастасия.

у = 6х + 19

а) х = 0,5

у = 6 · 0,5 + 19 = 3 + 19 = 22

Ответ: при х = 0,5 у = 22.

б) у = 1

1 = 6х + 19

1 - 19 = 6х

-18 = 6х

х = -18 : 6

х = -3

Ответ: при у = 1 х = -3.

в) А (-2; 7) ---> х = -2; у = 7

7 = 6 · (-2) + 19

7 = -12 + 19

7 = 7

Ответ: да, проходит.