Розв'язати рівняння 1/7x-2=0 і -0,2x=4 та записати добуток їх коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеева Дарья.

\dfrac{1}{7}\, x-2=0\ \ ,\ \ \dfrac{1}{7}\, x=2\ \ ,\ \ x=14\\\\\\-0,2x=4\ \ ,\ \ x=4:(-0,2)\ \ \ ,\ \ \ x=-20\\\\\\14\cdot (-20)=-280