Бригада лісорубів мала заготовити 400 м3 дров. Цю роботу лісоруби виконали на 3 дні раніше,

оскільки щодня заготовляли на 30 м3 дров більше, ніж передбачалося. Скільки дров бригада заготовляла щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Наталья.

Нехай фактично бригада щоденно заготовляла х м³, тоді за планом вона мала заготовляти х-30 м³ дров.

400/(х-30) - 400/х  = 3

400х-400х+1200=3х²-90х

х²-30х-4000=0

За теоремою Вієта х=-50 не підходить  х=80

Щодня бригада заготовляла 80 м³ дров.