Обчислити значення функції y=f(x) у точці x0=1 якщо f(x)=2x-5​


Ответы на вопрос

Отвечает Ибраева Макпал.

Ответ: f(1)=2*1-5=2-5=-3. Всё просто.

Объяснение: