Функція задана формулою у=х(х+5).Знайти значення аргументу,при якому дана функція набуває значення

,рівного -6

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Александра.

y = x(x+5)

-6 = x(x+5)

-6 = x^2 + 5x

x^2 + 5x + 6 = 0

По теореме Виета :

x1 + x2 = -5

x1 * x2 = 6

----------------

x1 = -2

x2 = -3

Ответ : при x = -2 , x = -3