Көктемгі себу жұмысын бригада 8 күнде бітірмекші болған еді. Бірақ себу мөлшерін (нормасын)

күніне 40 га-ға арттырып, себу-дi 6 күнде аяқтады. Бригада күніне неше гектар жер септі жәнебарлығы неше гектар себілді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жолдаспаева Сабина.

Ответ:

Күніне 120 га жоспарланған, 120×8=960

Бірақ. 120 +40 =160 160×6=960

Күніне 160 га, барлығы 960 га.