При якому значенню коефіцієнта b число -2 є коренем рівняння x²+bx-8=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Михаил.

Объяснение:

x^2+bx-6=0\ \ \ \ x_1=-2\ \ \ \ b=?\\x_1*x_2=-8\\-2*x_2=-8\ |:(-2)\\x_2=4\ \ \ \ \Rightarrow\\b=-(x_1+x_2)=-(-2+4)=-2.

Ответ: b=-2.