Знайдіть площу круга якщо довжина кола 6π см​


Ответы на вопрос

Отвечает Сытник Денис.

Ответ:

S = πR²

C = 2πR

C = 6π, R = 6π : (2π) = 3 (см)

S = π · 3² = 9π (см²)

Объяснение: