Знайдіть значення виразу:1) 0,01а, якщо a = 2; -5; 10;​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Даша.

Ответ:

1) 0.01×2=0.02

2)0.01×(-5)=-0.05

3)0.01×10=0.1