Розв'язати рівняння: а)6(х – 7) = х – 2;b)(х – 5)(х + 5) = (х + 3)2; будьласочка допоможіт через

10 хв треба здати дерехторці)​

Ответы на вопрос

Отвечает Чупак Влад.

а)6(х – 7) = х – 2;

6х-42 = х-2

5х = 42-2

5х = 40

х = 8