На першому складі було У 3 рази більше шаф, ніж на другому.коли з першого складу вивезли 20 шаф, а

на другий привезли 16 то на обоих складах стало порівну. Скільки шаф було на кожному складі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Кривцова Катя.
1 склад: 3х-20
2 склад: х+16
3х-20=х+16
3х-х=16+20
2х=36
х=36/2
х=18
Отже,на 1 складі спочатку було 3•18=54 шаф,а на 2 складі було 18 шаф
Відповідь:54,18