Укажи рівняння, яке відповідає умові задачі: Сума двох натуральних чисел дорівнює 49. Одне число

більше за інше на 12. Знайди менше число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романовская Ангелина.

Ответ:

18,5 - перше число

30,5 - друге число

Объяснение:

Нехай перше число х, тоді х+12 друге. Складаємо рівняння за умовою:

х+х+12=49

2х=49-12

2х=37

х=37:2 = 18,5

18,5 - перше число, тоді 18,5+12 = 30,5

ПЕРЕВІРКА:

18,5+30,5 = 49

30,5 - 18,5 = 12

Отвечает Пономарева Катя.

Ответ: 18,5

Объяснение:

Нехай перше число – x, тоді друге x+12. Маємо рівняння:

х+х+12=49

2х= 49-12

2х=37

х=37:2

х=18,5 Отже перше число – 18,5 а друге – 30,5