Скоротити дріб m^3/2m-4 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыженкова Ксюша.

Ответ:

якщо вам сподобалась відповідь . Будь-ласка поставте лайк і підпишіться на мій акаунт

Объяснение:

 \frac{ {m}^{3} }{2m - 4}  =  \frac{ {m}^{3} }{m(2 - 4)}  =  \frac{ {m}^{2} }{2 - 4}  =   - \frac{ {m}^{2} }{2}