Знайдіть тридцять перший член арифметичної прогресії1,8; 2; 2,2;..​


Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Каролина.

Ответ:

7.8

Объяснение:

a_1=1.8;a_2=2;a_3=2.2

d=a_2-a_1

d=2-1.8=0.2

a_n=a_1+(n-1)*d

a_{31}=1.8+(31-1)*0.2=7.8