Можете розписати рiвняння? 2x-3=5(x-3) 12(x-1)=24(x+1) -6(2x+5)+2(x+3)=2


Ответы на вопрос

Отвечает Лукъянов Александр.

Объяснение:

атаоеоеоеолелеоеоеоелеоелетнь


Отвечает Боровская Лера.

Ответ:

Объяснение:

1) розкриваємо дужки:

2x-3=5(x-3)

2x-3=5x-15

переносимо відомі  компоненти вправ, а невідомі вліво. Знаки міняємо на протилежні.

2х - 5х = -15 +3

-3х = - 12

х = -12 : (-3)

х = 4

2) 12(x-1)=24(x+1)

Так само - дужки розкрили і перенесли відомі і невідомі

12х - 12 = 24х + 24

12х - 24х = 24+12

-12х = 36

х = 36 : (-12)

х = -3

3) -6(2x+5)+2(x+3)=2

-12х -30 + 2х+6 = 2

-12х +2х = 2 + 30 - 6

-10х = 26

х = 26: (-10)

х = -2,6