ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! Побудуйте графік функції у=2х-5.За графіком знайдіть: 1) значення функції,якщо

х=1; 2) значення аргументу,при якому у=-3.

Ответы на вопрос

Отвечает Физлова Айше.

Ответ:

Графіком функції є пряма зміщена на 5 одиниць вниз по осі у та сплющена в 2 рази по осі х.

Объяснение:

Для того, щоб визначити значення функії (у) в точці, необхідно підставити значення аргумента (х). у=2*1-5=-3 і навпаки -3=2х-5, 2х=2, х=1


Отвечает Beridze Ramaz.

Ответ:

fghjkljhgfdfghjhgfghj