2. Розкладіть на множники: 1) 25х2у2 - 4x4,2) 45 – 30a +5а.3. Розв'яжіть рівняння (2x – 3)(2x+3)

= 4х(х+1) -1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лазаренко Лена.

25х²у²-4х⁴ = х²(25у²-4х²) = х²(5у-2х)(5у+2х)

45-30а+5а = 45-25а = 5(9-5а)

(2х-3)(2х+3)=4х(х+1)-1

4х²-9=4х²+4х-1

4х²-9-4х²-4х+1=0

-9-4х+1=0

-8-4х=0

4х=-8

х=-2