Човен плив за течією річки 2,8 год і проти течії 3,4 годтшлях, який пройшов човен за течією

виявився на 4,4 км меншим від шляху який,він пройшов проти течії. Знайдіть швидкість човна в стоячій воді , якщо швидкість течії річки 2 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузяев Влад.

Ответ:

28 км/ч

Объяснение:

x - скорость лодки, км/ч.

2,8(x+2)=3,4(x-2)-4,4           |×10/2

14x+28=17x-34-22

17x-14x=56+28

3x=84

x=84/3=28 км/ч