СРОЧНО ПОМОГИТЕ !!!скоротіть дріб a^4/a та знайдіть його значення якщо a=5


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Екатерина.

\frac{a^{4} }{a} =a^{3}

при a=5

a^{3} =5*5*5=125